درباره ما

درباره ما

شرکت رونیا به عنوان مرکزی برای توسعه فناوری های پیشرفته بینایی ماشین، با گردآوری متخصصین این حوزه فعالیت خود از سال 1391 آغاز نمود. این شرکت از ابتدا توجه خود را بر روی توسعه ابزارهای فناورانه، جهت کمک به کسب و کارهای ایرانی معطوف نمود. و در این راستا با بهره گیری از استعداد و تخصص نخبگان ایرانی اقدام به طراحی و تولید محصولاتی نظیر نخستین پرو مجازی سه بعدی لباس کرده است. 

رشد چشمگیر هوش مصنوعی و توسعه ماشین های تصمیم گیر در ده های اخیر در کنار نیاز روز افزون کشور به خدماتی از این دست، شرکت رونیا را بر آن داشت تا با ارائه خدمات بینایی ماشین و هوش مصنوعی در حوزه های امنیتی، صنعتی، اداری، آموزشی و پژوهشی به دنبال مرتفع نمودن نیاز فناورانه این مراکز برآید.

 ارتباط تنگاتنگ و پیوسته شرکت رونیا با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی کشور سبب شده تا بتوانیم در مرزهای دانش علمی حرکت کرده و از تخصص، مهارت و توانایی لازم جهت یاری رسانی به تمامی صنایع و کسب و کارها برخوردار گردیم.

ما که هستیم؟

شرکت رونیا به عنوان مرکزی برای توسعه فناوری های پیشرفته بینایی ماشین فعالیت های خود را آغاز نموده است. در همین راستا از تجارب مراکز پزوهشی و دانشگاهی و همچنین متخصصین برتر حوزه تکنولوژی استفاده نموده ایم.

آخرین مقالات

  • 1
  • 2
  • 3

مشاوره

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان کریمخان، نرسیده به میدان ولیعصر، کوچه شاهد، پلاک 8 واحد 3

شرکت فناوری رونیا

تلفنهای تماس:

09127635881

پست الکترونیک: info@roniatech.com